Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти
..... .... .... ....
ОРЦОЯО у соц.мережах
Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти

Графік проведення ЗНО-2020 Основна сесія

21 травня - математика

26 травня - українська мова і література

28 травня - фізика

1 червня - іспанська мова

1 червня - німецька мова

1 червня - французька мова

2 червня - англійська мова

4 червня - історія України

9 червня - біологія

11 червня - географія

15 червня - хімія


УЦОЯО

Be Smart

ПедПреса

Погода в Одессе

Погода в Кировоградеreal russian women, who needs real men and real feelings contador de visitas счетчик посещений

Besucherzahler get married with Russian brides
счетчик посещений

Тиц и pr сайта

Новини

ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ ДИРЕКТОРА ОДЕСЬКОГО РЦОЯО

Увага! 7 травня 2018 р. у м. Кропивницькому відбулася прес-конференція директора ОРЦОЯО Анісімова А.Ю. на тему " Про проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) випускників середніх загальноосвітніх навчальних закладів у 2018 р"


Про проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) випускників середніх загальноосвітніх навчальних закладів у 2018 році

1. Результати реєстрації учасників ЗНО

В Українському центрі оцінювання якості освіти (УЦОЯО) завершено формування Бази даних учасників зовнішнього незалежного оцінювання, які будуть брати участь в основній сесії (з 22 травня до 13 червня 2018 р.). З 27 квітня на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року розміщено запрошення-перепустки із зазначенням адреси пунктів проведення ЗНО.

Загальна кількість учасників в Україні склала 335843 особи (у 2017 році – 240881 особа). В Кіровоградській області зареєстровано 7894 учасника ЗНО (у 2017 році – 5737 осіб). Із них випускників закладів загальної середньої освіти – 4301, студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації – 1273, учнів (студентів) закладів професійно-технічної освіти – 1602, випускників минулих років – 721. Найбільш популярними, як і в минулому році виявилися такі предмети: українська мова і література, історія України, математика, біологія, англійська мова.

2. Організація пунктів тестування, створення безпечних умов перебування учасників ЗНО на пунктах тестування

Спільно з управлінням освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА на території Кіровоградської області визначено 35 навчальних закладів, що будуть працювати як пункти тестування. Із них: 3 на базі ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації; 4 на базі ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації; 1 на базі ПТНЗ; решта - ліцеї, гімназії, НВК, загальноосвітні школи. Пункти тестування створені на території: м. Кропивницького, Благовіщенського, Долини, Знам?янки, Олександрії, Світловодська, Новомиргорода, смт. Голованівськ та Новоукраїнка.

Для створення безпечних умов перебування учасників ЗНО на пунктах тестування з боку МВС та МОЗ України зроблені відповідні розпорядження. З боку МВС буде забезпечено охорону правопорядку на пунктах тестування в дні тестування. Підрозділи ДСО забезпечать охорону тестових матеріалів на пунктах тестування. З боку МОЗ будуть організовані тимчасові медичні пункти у навчальних закладах на базі яких створені пункти тестування.

Апеляції 1). Розглядає регламентна комісія Одеського РЦОЯО:

Подається в письмовій формі до виходу із ПТ через уповноважену особу УЦОЯО, розглядається протягом 3 днів.

Причини:

• Неправильний відлік часу;

• Відсутність або пошкодження тестових матеріалів;

• Дії або бездіяльність персоналу ПТ, які вплинули на якість роботи абітурієнта;

• Інші виняткові обставини, які зашкодили проведенню ЗНО.

2). Розглядає апеляційна комісія УЦОЯО:

Подається протягом 5 днів з дня оприлюднення результатів ЗНО з відповідного предмета, розглядається протягом 15 днів.

Результат розгляду апеляції:

• Відмова у задоволенні апеляційної заяви через недостатність підстав;

• Задоволення апеляційної заяви і зміна кількості балів – збільшення або зменшення.

4. Додаткова сесія ЗНО-2018

Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання розпочалася 3-го травня та триватиме до 21-го травня. Право на реєстрацію в цей період мають:

• учасники антитерористичної операції, особи, які проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, і тому не мали змоги зареєструватися в основний період. Таким особам до пакета реєстраційних документів потрібно додати заяву щодо надання можливості пройти зовнішнє незалежне оцінювання під час додаткової сесії, а також копію документа, що посвідчує відповідний статус (копію посвідчення учасника бойових дій, копію довідки про безпосередню участь в антитерористичній операції, копію паспорта громадянина України (або одного з батьків/опікунів тощо);

• особи, засуджені до позбавлення волі або взяті під варту; усю необхідну інформацію про процедуру зовнішнього незалежного оцінювання такі особи можуть отримати в представника адміністрації установи виконання покарань, на якого покладено відповідальність за організацію та проведення зовнішнього незалежного оцінювання;

• особи, які у 2018 році мають складати державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього оцінювання, але через поважні причини не змогли зареєструватися в основний період реєстрації (для участі в додатковій сесії на тестування з навчальних предметів, результати зовнішнього оцінювання з яких будуть їм зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію).

Цього року додаткова сесія розпочнеться 2 липня тестуванням з української мови і літератури, 3 липня відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з математики, 4 липня – з англійської й іспанської мов; 5 липня – з біології й німецької мови; 6 липня – з історії України; 9 липня – з географії й французької мови; 10 липня – з фізики. Завершиться додаткова сесія 11 липня тестуванням з хімії. Важливо зазначити, що тестування з іспанської, німецької та французької мов розпочинатиметься о 14:00.

5. Організація громадського контролю за дотриманням процедур проведення зовнішнього незалежного оцінювання

Здійснюється громадськими організаціями, ЗМІ, батьківськими комітетами, піклувальними радами. Акредитація здійснюється на базі Одеського РЦОЯО або КЗ «Кіровоградський обласний iнститут пiслядипломної педагогiчної освiти імені Василя Сухомлинського».

6. Запобіжні заходи, які здійснені Українським центром оцінювання якості освіти щодо унеможливлення порушень процедури ЗНО

• Обробка бланків відповідей ЗНО та їх перевірка буде здійснюватись за межами територій обслуговування регіональних центрів де виконували тестові завдання учасники ЗНО (Наприклад роботи із зони обслуговування Одеського РЦ будуть обробляти і перевіряти в будь-якому іншому центрі).

• Покарання за спробу пронести на пункт тестування небезпечні предмети, а також використання шпаргалок, мобільних телефонів, інших електронних пристроїв під час тестування буде одне – видалення з пункту тестування і анулювання роботи. Крім того, Українським центром вжиті деякі заходи, які дозволяють на 100% контролювати дії учасників ЗНО в аудиторіях де відбувається тестування.


Отримати додаткову інформацію можна за телефонами (048)784-69-95; (048)784-89-36; (0482)32-35-09; та на сайті Одеського РЦОЯО http://www.test-center.od.ua
07.05.2018

<< Попередня Всі новини Наступна >>