Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти
Увага! Реєстрація для участі у пробному ЗНО триватиме з 8 до 31 січня 2019 року.

ОРЦОЯО у соц.мережах
Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти

Графік проведення ЗНО-2019 Основна сесія

21 травня - математика

23 травня - українська мова і література

27 травня - іспанська мова

27 травня - німецька мова

27 травня - французька мова

28 травня - англійська мова

30 травня - фізика

04 червня - історія України

06 червня - біологія

11 червня - географія

13 червня - хімія


УЦОЯО

Be Smart

ПедПреса

Погода в Одессе

Погода в Кировоградеreal russian women, who needs real men and real feelings contador de visitas счетчик посещений

Besucherzahler get married with Russian brides
счетчик посещений

Тиц и pr сайта

Скарги і пропозиції

Для пошуку введіть номер запису або електронну адресу

Кіровоградська область, Кропивницький
Кас'ян Євгеній
Запис №15 від 16.01.2018р.
Пройшов реєстрацію на пробне ЗНО,провів оплату через Приват24(квитанція є),але на сайті,в приватному кабінеті ,відображено,що оплата не проводилась
Кошти поступають на рахунок протягом 2-3 робочих днів з моменту оплати

Одеська область, Одесса
Евгения
Запис №4 від 13.08.2017р.
Добрый день. Недавно переехали в г. Одесса. В семье проживает ребенок 6 лет, который в 2017 году должен поступить в первый класс. Попытались подать заявление в школу, которой подведомственен наш район. Директор в грубой форме ответила, что пришли мы поздно и мест нет, а "наш ребенок - это наши проблемы". До августа месяца нам так и не удалось вступить не в одну школу, по причине отказов со стороны директора. Происходит нарушение Конституционного права ребенка на образование. Прошу помочь в решении данной проблемы. Контактный номер телефона 050-994-69-22 Чистюхина Евгения.
Ваше питання не є в компетенцією Одеського РЦОЯО. Зверніться, будь ласка, до органів управління освітою за місцем Вашого проживання.

Одеська область, м.Одеса
Дарія
Запис №2 від 04.08.2017р.
Доброго дня! Вчора я разом з іншими бакалаврами права складали ЄФВВ з метою подальшого навчання на магістратурі(Право). Сьогодні Міністерством освіти і науки України було оприлюднено відповіді ,у блоці Право питання 61-62 я помітила неправильність відповідей,наданих членами фахової комісії (Зошит 11): так питання 61 "Під час досудового розслідування слідчий дійшов висновку,що у нього достатньо доказів для того,щоб повідомити особі про підозу.Коли саме слідчий повинен здійснити таке повідомлення? відповідь комісії - В будь-який момент,КПК України не встановлює чіткого терміну.Тоді як ми відкиваємо ст276 КПК України говорить, що Повідомлення про підозру обов’язково здійснюється в порядку, передбаченому статтею 278 цього Кодексу, у випадках: 1) затримання особи на місці вчинення кримінального правопорушення чи безпосередньо після його вчинення; 2) обрання до особи одного з передбачених цим Кодексом запобіжних заходів; 3) наявності достатніх доказів для підозри особи у вчиненні кримінального правопорушення. Особливості повідомлення про підозру окремій категорії осіб визначаються главою 37 цього Кодексу. питання 62- Хто повинен забезпечити учасникам судового провадженя можливість ознайомитися з матеріалами кимінального провадження , якщо вони про це заявлять клопотання , після призначення справи до судового розгляду? Комісія стведжує , що вірна відповідь, то Головуючий у справі, тоді як,по-перше, у кримінальному процесі такого суб*єкта взагалі немає+ посилаюсь нач.1 ст 221 КПК України ". Слідчий, прокурор зобов’язаний за клопотанням сторони захисту, потерпілого надати їм матеріали досудового розслідування для ознайомлення, за виключенням матеріалів про застосування заходів безпеки щодо осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві, а також тих матеріалів, ознайомлення з якими на цій стадії кримінального провадження може зашкодити досудовому розслідуванню. Відмова у наданні для ознайомлення загальнодоступного документа, оригінал якого знаходиться в матеріалах досудового розслідування, не допускається. Сподіваюсь на реагування з приводу цієї ситуації.
Зміст тестових завдань не є компетенцією регіонального центру.

Написати