Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти
..... .... .... ....
ОРЦОЯО у соц.мережах
Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти

Графік проведення ЗНО-2020 Основна сесія

21 травня - математика

26 травня - українська мова і література

28 травня - фізика

1 червня - іспанська мова

1 червня - німецька мова

1 червня - французька мова

2 червня - англійська мова

4 червня - історія України

9 червня - біологія

11 червня - географія

15 червня - хімія


УЦОЯО

Be Smart

ПедПреса

Погода в Одессе

Погода в Кировоградеreal russian women, who needs real men and real feelings contador de visitas счетчик посещений

Besucherzahler get married with Russian brides
счетчик посещений

Тиц и pr сайта

Сертифікаційні роботи


Ознайомлення з сертифікаційною роботою

Для того, щоб ознайомитися із сертифікаційною роботою учаснику зовнішнього незалежного оцінювання (далі – учасник) необхідно подати запит, заповнивши відповідну форму на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання та PIN-кодом, указаним у ньому.

Прийом запитів щодо ознайомлення з сертифікаційною роботою відбувається протягом тридцяти календарних днів із дня офіційного оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з певного предмета.

Зображення сертифікаційної роботи розміщується на інформаційній сторінці учасника зовнішнього незалежного оцінювання, створеній на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти, не пізніше п’яти робочих днів із дня подання запиту.

Видача копії сертифікаційної роботи

Виготовлення копії сертифікаційної роботи здійснює відповідний регіональний центр оцінювання якості освіти (далі – регіональний центр) на підставі письмового звернення (далі – заява) учасника зовнішнього незалежного оцінювання.

Прийом заяв щодо видачі копії сертифікаційної роботи відбувається із дня офіційного оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з певного предмета до 31 грудня наступного року.

Виготовлення та надсилання копії сертифікаційної роботи здійснюється за рахунок коштів фізичної особи, яка здійснила замовлення.

Для того, щоб отримати копію сертифікаційної роботи учаснику необхідно надіслати поштою до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти заяву за Формою.

У заяві повинно бути вказано: прізвище, ім’я, по батькові учасника зовнішнього незалежного оцінювання; назву, серію, номер документа, що посвідчує його особу; місце проживання; контактний номер телефону; суть прохання; дату написання та підпис заявника.

До заяви додаються:

- копію документа, на підставі якого здійснювалася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (паспорт/свідоцтво про народження/інший документ, що посвідчує особу);

- копію платіжної квитанції про відшкодування витрат на виготовлення та пересилання копії сертифікаційної роботи (КВИТАНЦІЯ про відшкодування витрат);

- копію сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання.

До розгляду приймаються заяви, що надіслані ТІЛЬКИ ПОШТОЮ учасником зовнішнього незалежного оцінювання або його законним представником.

Заяви, оформлені без дотримання вимог ПОРЯДКУ видачі засвідчених копій виконаних сертифікаційних робіт, повертаються з відповідними письмовими роз’ясненнями. Копія сертифікаційної роботи не виготовляється.