РЕЗУЛЬТАТИ ОСНОВНОЇ СЕСІЇ МКТ / МТНК УЖЕ В ЄДЕБО

10–16 серпня відбувалися основні сесії магістерських вступних  випробувань. 

Для проходження магістерського комплексного тесту (МКТ) для вступу до магістратури на спеціальності 081 «Право» та 293 «Міжнародне право» були зареєстровані понад 13 тис. учасників, з них 565 –  за кордоном. 

Магістерський тест навчальної компетентності (МТНК) планували проходити майже 34 тис. учасників, з них 1408 – за кордоном. Нагадаємо, що результати МТНК потрібні  для вступу до магістратури за спеціальностями галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 07 «Управління та адміністрування», 28 «Публічне управління та адміністрування», 29 «Міжнародні відносини» (крім спеціальності 293 «Міжнародне право»). 

У Кабінетах учасників вступних випробувань до магістратури і в ЄДЕБО розміщено результати 11 002 учасників МКТ, 26 191 –  МТНК* (з них 415 і 863 відповідно проходили тест за кордоном). 

Наразі можна засвідчити, що тестування пройшли успішно. Учасники, які з певних причин не взяли участі в основній сесії оцінювання, зможуть це зробити в межах додаткової сесії. Деталі про те, як узяти участь в додатковій сесії магістерських випробувань тут

З огляду на те, що частина вступників не встигла зареєструватися для проходження магістерських випробувань, Міністерство освіти і науки України наразі розглядає можливість спеціального періоду реєстрації у вересні. Стежте за новинами на сайті Українського центру, щоб не пропустити важливої інформації. 

* кількість учасників основної сесії МКТ / МТНК, які з’явилися для проходження випробувань і отримали результати

За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти