Запитання – відповіді


Якщо Ваше питання потребуватиме додаткових уточнень, ми зможемо зв'язатися з Вами за допомогою цієї адреси.
якщо батьки відмовляються від того, щоб дитина здавала ЗНО  Вікторія
ЗНО/ДПА
21.01.20

Конкретизуйте, будь ласка, питання, бо проходження ДПА у формі ЗНО здобувачами повної загальної середньої освіти є обов’язковим.


Добрый день, подскажите ЗНО по Истории Украины в 2020 году сдается только по XX- XXI веку? Остальные темы не охватываются?  Елизавета
ЗНО/ДПА
21.01.20

Під час визначення результату зовнішнього незалежного оцінювання з історії України за шкалою 100–200 балів ураховують тестовий бал, отриманий учасником за виконання всіх завдань сертифікаційної роботи. Визначення тестового бала здійснюється на основі схем нарахування балів за виконання завдань сертифікаційної роботи (подано в Характеристиці сертифікаційної роботи).

Здобувачі повної загальної середньої освіти поточного року, які вибрали історію України для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, також отримають оцінку за шкалою 1–12 балів. У такому разі у процесі визначення результату буде використано тестовий бал, отриманий учасником за виконання завдань частини «Історія України ХХ – початку ХХІ ст.».


Обязательно ли распечатывать квитанцию об оплате и приглашение – пропуск (они что сдаются ? ) , если можно подтвердить оплату , предоставив электронный платёж , и предъявив электронное приглашение ?  Артур
Пробне ЗНО
21.01.20

Допуск до пункту пробного ЗНО здійснюється за наявності паспорта або іншого документа який посвідчує особу, запрошення-перепустки та квитанції про оплату замовленого тестування. Ви можете пред’явити запрошення та квитанцію на екрані Вашого електронного засобу, але наявність оригіналу паспорта є необхідною для проходження ПЗНО.


Добрый день! Подскажите пожалуйста в каких случаях можно не сдавая ЗНО окончить обучение в профессиональном учреждении и получить полное средне-специальное образование?  Надежда
ЗНО/ДПА
20.01.20

Випадки звільнення від ДПА описані в IV розділі наказу МОН України від 07.12.2018 № 1369 «Про затвердження Порядку проведення державної підсумкової атестації»


Добрый день! В одном заявлении в ВУЗ нужно указать только одну специальность либо можно – несколько? Во сколько ВУЗов можно подать заявления?  Наталья Павловна
Інші питання
20.01.20

Інформацію щодо вступу уточнюйте в ВНЗ, також ця інформація є в умовах прийому на сайті МОН України.


Доброго дня, якщо я живу і вчуся в одеській області і пробне ЗНО всі мої однокласники здаватимуть в нашому місті чи можу я зареєструватися на здачу пробного ЗНО в Одесі?  Катерина
Пробне ЗНО
20.01.20

Доброго дня. Під час реєстрації Ви можете обрати будь-який із доступних населених пунктів для проходження пробного ЗНО незалежно від Вашого місця проживання та місця проходження пробного ЗНО іншими особами.


При оплаті пробного ЗНО я не ввела код в направлені. Чи можна повернути гроші назад, якщо я вже оплатила повторно?  Анастасія
Пробне ЗНО
20.01.20

Інформацію щодо повернення надлишково перерахованих коштів та зразок відповідної заяви Ви можете знайти за цим посиланням.


Підкажіть будь ласка якщо один предмет здавати 21 березня другий 28 то коли третій предмет здавати  Наталія
Пробне ЗНО
20.01.20

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест лише з одного навчального предмета. Таким чином, Ви можете скласти тест щонайбільше з 2 предметів – української мови і літератури 21 березня та одного предмета за Вашим вибором 28 березня.


Мой сын оплатил за пзно онлайн. В банке сказали что при оплате онлайн квитанция приходит на электронную почту и мокрую печать банк не ставит. При посещении пзно кроме паспорта нужна квитанция об оплате. Как в таком случае, что именно нужно распечатать когда сын прийдет на пзно. Чтоб не было ситуации, что из-за этого его не допустят.  Наталья
Пробне ЗНО
20.01.20

Роздрукуйте ту квитанцію, яка надійшла на електронну пошту після оплати. Наявність мокрої печатки не є необхідною. Для допуску в пункт пробного ЗНО потрібно мати при собі паспорт, квитанцію про сплату (її роздруківку) та запрошення-перепустку, яку Ви зможете завантажити роздрукувати зі свого особистого кабінету учасника ПЗНО після 2 березня.


Прием заявок до 22 января, а если я оплатил 16, но деньги не пришли через 5 дней, что получается, деньги на ветер и пробное не оплачено? Скажите пожалуйста.  Сергей
Пробне ЗНО
19.01.20

Реєстрація на пробне ЗНО завершується не 22, а 24 січня. Якщо Ви зробили необхідні платежі і маєте квитанції про оплату, Вашу заявку буде активовано.


Мы проходим пробное зно, и вопрос можно ли сдать 3 теста?  Карина
Пробне ЗНО
18.01.20

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест лише з одного навчального предмета. Таким чином, Ви можете скласти тест щонайбільше з 2 предметів – української мови і літератури 21 березня та одного предмета за Вашим вибором 28 березня.


Добрый день. Подскажите, сколько нужно времени для обработки заявки на оплату предмета? Я оплатил онлайн 16 января, но в личном кабинете указано что заявка не активирована, так как средства не пришли. У меня снялись деньги. Также после оплаты появилась ссылка на скачивание квитанции. Объясните пожалуйста, времени мало осталось. Спасибо.  Сергей
Пробне ЗНО
18.01.20

Заявка активується після надходження коштів на рахунок Одеського РЦОЯО – зазвичай це 2-3 робочі дні. Якщо через 5 робочих днів з дня оплати заявка не буде активована, зверніться за тел. (048) 784-89-36.


Кто регистрирует ученика школы на ЗНО? Школа или ученик самостоятельно?  Мирослава
ЗНО/ДПА
17.01.20

Відповідно до розділу ІV наказу МОН України від 10.01.2017  №25 «Деякі питання нормативного забезпечення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», сформувати реєстраційну картку та комплект реєстраційних документів учень закладу загальної середньої освіти  може самостійно, скориставшись спеціальним сервісом, розміщеним на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Після формування комплекту реєстраційних документів випускники системи середньої освіти поточного навчального року подають його до закладу, у якому вони навчаються.


Добрый день! Скажите, пож, где проверяются, где хранятся работы участников ЗНО и как можно увидеть работу после проверки, фото или скан, к примеру?  Evgmil
ЗНО/ДПА
15.01.20

Сертифікаційні роботи перевіряються в пунктах перевірки, а ознайомитися з сканом своєї роботи Ви можете на інформаційній сторінці учасника ЗНО.

Вхід на інформаційну сторінку за посиланням.


оплатила онлайн оба экзамена пробного зно, но в кабинете продолжает висеть надпись про то что деньги не пришли, хотя прошло много времени. почему так?  Анна
Пробне ЗНО
15.01.20

Якщо протягом 5 робочих днів з моменту оплати Ваша заявка залишається неактивованою, зверніться, будь ласка, за тел. (048)784-89-36.


О том я и говорю, что поступающие сдают не три обязательных предмета, а четыре. Не многовато ли? Я согласна, что украинский язык и украинская литература должны быть обязательными, третьим же предметом только один из профеллирующим
ЗНО/ДПА
13.01.20

Ваше питання не знаходиться в компетенції Одеського РЦОЯО. Нормативні документи щодо ЗНО видає Міністерство освіти і науки України.


Еще раз обращаю ваше внимание на то. что украинский язык и украинская литература – это два разных предмета. Не смотря на то, что их объединили в один экзамен (тестирование), они никак не стали одним предметом. Следовательно, экзамены (тестирование) для поступления в ВУЗ
ЗНО/ДПА
12.01.20

Ваше питання не знаходиться в компетенції Одеського РЦОЯО. Нормативні документи щодо ЗНО видає Міністерство освіти і науки України.


Добрый день! Студент техникума (колледжа) сдает ВНО по математике только как ГИА. В таком случае, нужно ли ему решать задания 31, 32 и 35 по математике при сдаче ВНО по этому предмету
ЗНО/ДПА
12.01.20

Інформація щодо наповнення сертифікаційної роботи з математики, у тому числі щодо завдань, які зараховуються як результат за ДПА, знаходиться за посиланням.


Добрый день!Подскажите пожайлуста,хотим зарегистрироватся на пробное зно,однако у моего сына через месяц будет другая фамилия в паспорте,на какую фамилия сейчас регистрировать ребенка?
Пробне ЗНО
11.01.20

Ви можете зареєструватися на пробне ЗНО за наявними документами, а на пункт проведення пробного ЗНО прийти с документом, що посвідчує особу, та документом, що підтверджує зміну прізвища.


как платить на пробное зно
Пробне ЗНО
11.01.20

У нижній частині реєстраційної картки, яка завантажується на Ваш комп’ютер після завершення реєстрації, є квитанції на оплату із усіма необхідними реквізитами. Ви можете зробити платіж за цими реквізитами у будь-якій банківській установі України, надавши касиру цю квитанцію, або сформувати платіж, використовуючи мобільні застосунки онлайн-банкінгу. Також Ви можете скористатися сервісом онлайн-оплати, перейшовши за відповідним посиланням у своєму Особистому кабінеті учасника ПЗНО.

Будь ласка, під час оплати звертайте увагу оператора банку на правильність внесення реквізитів, зокрема, призначення платежу!


скажите пожалуйста где посмотреть в какой школе буду здавать пробне зно
Пробне ЗНО
11.01.20

Інформація щодо пункту проведення пробного ЗНО буде зазначена у запрошенні-перепустці, яку Ви зможете завантажити зі свого Особистого кабінету учасника ПЗНО орієнтовно за 3 тижні до початку пробного тестування.


зачем студенту колледжа сдавать украинскую литературу (весь 2-й раздел), если оцениваться будет только украинский язык
ЗНО/ДПА
11.01.20

Відповідно до наказу МОН України від 11.05.2019 № 635  «Деякі питання проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» здобувачі повної загальної середньої освіти 2020 року складають державну підсумкову атестацію в формі ЗНО з трьох предметів, обов’язково ДПА в формі ЗНО з української мови і літератури, де для ДПА зараховується субтест з української мови, а для вступу – вся сертифікаційна робота ЗНО з української мови і літератури. Сертифікат ЗНО може бути Вами використаний під час вступу до закладу вищої освіти.


А підскажіть будь ласка якщо дитина проживає в місті Одеса а навчається дистанційно в місті Харків чи може вона здавати Зно в Одесі Наталя
ЗНО/ДПА
11.01.20

Відповідно до розділу ІV наказу МОН України від 10.01.2017  №25 «Деякі питання нормативного забезпечення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», формування комплектів реєстраційних документів випускників закладів загальної середньої освіти поточного року відбувається в закладі освіти, де вони навчаються. Під час розподілу учасників ЗНО до пунктів проведення ЗНО враховується місце знаходження закладу освіти, у якому вони навчаються. Щодо зміни місця проходження ЗНО радимо звернутися до адміністрації вашого навчального закладу.


скажіть будь ласка які предмети по зно обовязкові а які по вибору Наталя
ЗНО/ДПА
08.01.20

Якщо Ви в 2020 році здобуваєте повну загальну середню освіту, то Вам необхідно пройти державну підсумкову атестацію (ДПА) у формі ЗНО із трьох предметів:
1) українська мова і література;
2) математика або історія України (ХХ – поч. ХХІ ст.) – на Ваш вибір;
3) будь-який предмет ЗНО на Ваш вибір.

Якщо повну загальну середню освіту Ви отримали раніше, то обираєте лише ті предмети ЗНО, які Вам необхідні до вступу до закладу вищої освіти.


де находиться мій кабінет ?
Пробне ЗНО
06.01.20

Перейти в Особистий кабінет учасника ПЗНО Ви можете з головної сторінки сайту або з розділу “Пробне ЗНО-2020”, скориставшись відповідним посиланням.


Сторінка 1 із 2 1 2