Запитання – відповіді

Відповідь на запитання буде надана у цьому розділі протягом робочого дня.


Якщо Ваше питання потребуватиме додаткових уточнень, ми зможемо зв'язатися з Вами за допомогою цієї адреси.
Здраствуйте,нужно ли регистрировать електронный кабинет чтобы подавать заявления для поступления в вуз после того как сдал специальную сессию еви 2021?  Марина
ЄВІ/ЄФВВ
20.09.21

Добрий день, з питань щодо вступу для здобуття ступеня магістра, будь ласка, звертайтесь до приймальної комісії закладу вищої освіти, це питання не є компетенцією Одеського РЦОЯО.


Якщо не здала ЄВІ (спец. сесію),чи можливо побернути гроші?  olenalakysta
ЄВІ/ЄФВВ
20.09.21

Добрий день, у разі неявки, запізнення до пункту тестування або дострокового припинення виконання екзаменаційної роботи вступником послуга вважається наданою, а сплачені кошти не повертаються.


Доброго дня! Здавала ЄВІ на спеціально організованій сесії. Зареєструвалась у кабінеті вступника, але не можу додати одночасно два сертифікати (ЄВІ, яке здавала 11 вересня, та ЄФВВ). Спробувала подати заяву в університет, але програма не пропускає далі, оскільки необхідно вказувати 2 сертифікати одночасно. Чи можна останній сертифікат ЄВІ також додати в кабінет вступника?  Олександра
ЄВІ/ЄФВВ
20.09.21

Добрий день, з питань щодо вступу для здобуття ступеня магістра, будь ласка, звертайтесь до приймальної комісії закладу вищої освіти, це питання не є компетенцією Одеського РЦОЯО.


Доброго дня, якщо абітурієнт створив електронний кабінет на і зареєстрував його на екзаменаційний лист, але еві не здав в перший раз, а в другу сесію здав, але намагався подати заяву через старий електронний кабінет, що йому тепер робити, як зареєструвати новий кабінет, щоб подати заяву  Тетяна
ЄВІ/ЄФВВ
20.09.21

Добрий день, з питань щодо вступу для здобуття ступеня магістра, будь ласка, звертайтесь до приймальної комісії закладу вищої освіти, це питання не є компетенцією Одеського РЦОЯО.


Якщо в цьому році склала ЄФВВ і зареєструвалася в кабінеті вступника. А тепер ще склала спеціальну сесію ЄВІ, але як можна додати екзаменаційний лист з Єві? Бо результати ЄВІ не відображаються зараз в кабінеті вступника.  Тетяна
ЄВІ/ЄФВВ
20.09.21

Добрий день, щоб подивитися результати ЄВІ, будь ласка, перейдіть на вашу інформаційну сторінку – «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ». Доступ до неї – за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, указаним у ньому. Результати екзаменів не об’єднуються, необхідно подивитися за кожним екзаменаційним листком окремо.


Добрий день, як можно зарегеструватися в кабінеті вступника до магістратури, якщо вже там зарегестрований, по ЄВІ 30 червня, але його не склав, як зарегеструватися по ЄВІ 11 вересня?  Дар‘я
ЄВІ/ЄФВВ
16.09.21

Добрий день, будь ласка, перейдіть на вашу інформаційну сторінку – «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ». Доступ до неї – за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, указаним у ньому.


Добрий день! Куди звернутися якщо не оплатили за роботу під час пробного ЗНО?  Людмила
Пробне ЗНО
16.09.21

Добрий день, будь ласка, зателефонуйте у бухгалтерію (048) 784-89-33 (41)


Добрий день, загубив листочок з логіном та пінкодом, хочу відновити дарі  Руслан 15.09.21

Добрий день, якщо Ви загубили сертифікат ЗНО Вам необхідно перейти до розділу: дублікати сертифікатів, надіслати поштою або принести особисто необхідні документи. Якщо Ви загубили екзаменаційний листок учасника ЄВІ, будь ласка, зверніться до приймальної комісії закладу вищої освіти.


Чи зміниться пороговий бал спец сесії ?  Юлія
ЄВІ/ЄФВВ
15.09.21

Добрий день, ні. Пороговий бал за виконання завдань єдиного вступного іспиту становить 12 тестових балів.


Добрий день! Для отримання екзаменаційного листа для участі у спеціальній сесії у нас вилучили попередній, на якому були відмітки про у часть у ЄФВВ та ЄВІ основної сесії! Чи це вірно?  Марина
ЄВІ/ЄФВВ
13.09.21

Добрий день, реєстрацію та виготовлення екзаменаційного листка здійснює приймальна комісія закладу вищої освіти. Для учасників на сайті Українського центру створено інформаційну сторінку – «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ». Доступ до неї – за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, указаним у ньому. Якщо Ви маєте результати основної сесії ЄВІ в «Кабінеті учасника ЄФВВ/ЄВІ», то вони дійсні і Ви можете використати їх для вступу у заклад вищої в Україні.


Доброго вечора, коли можна побачити правильні відповіді?  Альона Тригуб
ЄВІ/ЄФВВ
13.09.21

Добрий день, правильні відповіді вже доступні за посиланням https://testportal.gov.ua/spetsialno-organizovana-sesiya-yedynogo-vstupnogo-ispytu/ Результати вступних випробувань за шкалою 100–200 будуть розміщені на інформаційних сторінках «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» до 20 вересня.


Доброго дня. Коли буде відомо проведення ЄВІ у 2022 році?  Наталя
ЄВІ/ЄФВВ
13.09.21

Добрий день, на жаль, інформації щодо графіку проведення ЄВІ-2022 немає. Слідкуйте за інформацією на офіційних джерелах.


Як повернути кошти, якщо не здавала додаткову сесію ЄВІ  Віта
ЄВІ/ЄФВВ
13.09.21

Добрий день, у разі неявки, запізнення до пункту тестування або дострокового припинення виконання екзаменаційної роботи вступником послуга вважається наданою, а сплачені кошти не повертаються.


Добрый день ,можно ли будет в след году поступить на бюджет с еви спец сессией?  Дарья
ЄВІ/ЄФВВ
10.09.21

Добрий день, питання стосовно умов вступу не є компетенцією Одеського РЦОЯО. Радимо звернутися до приймальної комісії закладу вищої освіти.


Добрий день! Чи можна здати ДПА якщо в тебе іноземний паспорт, чи треба обов’язково мати український паспорт?  Nare
ЗНО/ДПА
10.09.21

Добрий день, так. У разі відсутності паспорта окремі категорії осіб можуть подати інший документ:

  • копію свідоцтва про народження (для осіб, які не мали можливості отримати паспорт громадянина України у зв’язку з тим, що проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, зазначених у переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, наведених у додатках 1 і 2 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 07 листопада 2014 року N 1085-р “Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення” (у редакції розпорядження Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року N 79-р), або переселилися з них);
  • копію паспортного або іншого документа, що посвідчує особу (для іноземців та осіб без громадянства);
  • копію довідки про звернення за захистом в Україні (для особи, яка звернулася за захистом в Україні);
  • довідку із закладу освіти з фотокарткою (для осіб з неконтрольованої території, які є учнями (слухачами, студентами) закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, розташованих на території, де органи державної влади здійснюють у повному обсязі свої повноваження, та втратили документ, що посвідчує особу, і не мають можливості його відновити)


Сторінка 1 із 77 1 2 3 4 5 6 »