Громадське спостереження

З метою забезпечення відкритості та прозорості, широкого та об’єктивного інформування громадськості про перебіг проведення зовнішнього незалежного оцінювання в Одеській та Кіровоградській областях у 2022 році Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти звертається до всіх небайдужих громадян, представників громадських та суспільно-політичних організацій, батьківських комітетів, піклувальних рад навчальних закладів та засобів масової інформації з пропозицією зареєструватися з 24 січня 2022 року громадським спостерігачем за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання та вступних випробувань до магістратури із застосуванням технологій ЗНО.

Як стати громадським спостерігачем за проведенням ЗНО?

1. Громадським спостерігачем може бути особа, яка досягла 18-річного віку й делегована суб’єктом громадського спостереження для здійснення громадського спостереження.

2. Зареєструватися, тобто надати до визначеного місця реєстрації особисто (або поштою) такі документи:

  • подання про реєстрацію громадських спостерігачів від суб’єкта громадського спостереження;
  • письмові зобов’язання осіб, вказаних у поданні, щодо дотримування прав та обов’язків громадського спостерігача, надання згоди на обробку персональних даних.
  • копії документів, які посвідчують осіб – представників суб’єктів громадського спостереження;

3. Обрати день та пункт проведення ЗНО.

4. Пройти інструктаж.

5. Отримати посвідчення громадського спостерігача, що підтверджує його повноваження.

6. У визначений день прибути до пункту проведення ЗНО. Для спостереження за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання в пункті зовнішнього оцінювання, радимо скористатися пам’яткою громадського спостерігача.

Реєстрація громадських спостерігачів відбувається за адресами:

  • Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти: 65114, м. Одеса, вул. Ак. Корольова, 26. Контактний телефон: (048) 784-69-95.
  • КЗ «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського», 25013, м. Кропивницький, вул. Полтавська, 35 каб. № 39. Контактні телефони: +380 99 367 36 29; +380 99 367 40 13.

Запрошуємо взяти участь у спостереженні за ЗНО представників ЗМІ, представників політичних партій та громадських організацій, піклувальних рад навчальних закладів, батьківських комітетів, студентських рад тощо.