Пробне ЗНО-2021

До уваги учасників пробного ЗНО – 2021!  
Пробне ЗНО з усіх навчальних предметів (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, математика (завдання рівня стандарту), біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мов) відбудеться 10 квітня 2021 року. ( див. деталі)

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Особи, які зареєструються для участі у пробному тестуванні, матимуть можливість:

 • ознайомитися зі стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року;
 • пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
 • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
 • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
 • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
 • навчитися ефективно розподіляти час;
 • оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНОРезультати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

Умови реєстрації та участі осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року, для Одеської та Кіровоградської областей

 1. Учасниками пробного зовнішнього незалежного оцінювання (далі – пробного ЗНО, ПЗНО) є особи, які створили на сайті Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти (далі – ОРЦОЯО) електронну реєстраційну картку-заяву для участі  в ПЗНО та вчасно здійснили оплату послуги ПЗНО.
 2.  Реєстрація учасника пробного ЗНО здійснюється ОРЦОЯО через мережу Іnternet після отримання від учасника електронної реєстраційної картки-заяви та надходження коштів за оплачену послугу проведення ПЗНО на розрахунковий рахунок ОРЦОЯО.
 3. З 05 січня  до 19 січня 2021 року триватиме реєстрація для участі у ПЗНО
 4.  Для реєстрації особа, яка виявила бажання взяти участь у пробному ЗНО, повинна:
  1.  Зайти на сайт ОРЦОЯО http://test-center.od.ua на сторінку «Пробне ЗНО- 2021».

4.2  Ознайомитися з Положенням про пробне зовнішнє незалежне оцінювання та угодою публічної оферти про надання Одеським регіональним центром оцінювання якості освіти послуги з проведення процедури пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році.

4.3 Уважно заповнити на сайті електронну реєстраційну картку-заяву, перевірити правильність зазначених даних та надати згоду на обробку персональних даних.

4.4  Роздрукувати сформований PDF-документ із реєстраційним повідомленням, у якому буде зазначено логін та пароль для доступу до інформаційної сторінки «Особистий кабінет учасника ПЗНО», та квитанцією на оплату замовленого предмета пробного ЗНО.

Радимо зберігати отримані логін та пароль у надійному місці для уникнення несанкціонованого доступу!

   4.5 Здійснити оплату протягом п’яти робочих днів після генерування квитанції, але не пізніше 23 січня 2021 року в установі будь-якого банку України.

УВАГА! Особа, кошти від якої поступили на розрахунковий рахунок ОРЦОЯО після 29 січня 2021 року, не підлягає реєстрації, а сплачені кошти повертаються на підставі письмової заяви у безготівковій формі.

4.6 Зберігати квитанцію (чек), що підтверджує проведення операції оплати. Ідентифікація платежу здійснюється автоматично за кодом, який вказано в квитанції в полі «Призначення платежу». Він унікальний для кожного предмета та учасника пробного ЗНО. Звертайте увагу касира на обов’язкове внесення цього коду до поля «Призначення платежу». Якщо у призначенні платежу в квитанції не зазначені дані або зазначені невірні дані, гроші не зможуть бути зараховані. Квитанція про оплату вважається підтвердженням ознайомлення та згоди з умовами організації та проведення пробного ЗНО.

4.7 Проконтролювати надходження платежу до ОРЦОЯО в «Особистому кабінеті учасника ПЗНО». Якщо через 3 робочі дні після оплати надходження коштів не зафіксовано в «Особистому кабінеті», особа має звернутися за телефоном інформаційної підтримки ОРЦОЯО (048-784-89-36, 0482-32-35-­09). Після надходження оплати за послугу проведення пробного ЗНО з обраного Вами предмета реєстрація вважається завершенною.

5. Роздрукувати самостійно запрошення-перепустку яке буде розміщено до 25 березня 2021 року в «Особистому кабінеті учасника ПЗНО». У запрошенні-перепустці буде зазначено час і місце проведення пробного ЗНО. Пункти проведення пробного ЗНО будуть створені, як правило, в обласних та районних центрах та/або в містах обласного підпорядкування. Якщо в місті або районі у день проведення пробного ЗНО виявить бажання брати участь у пробному ЗНО менше, ніж 45 осіб (сумарно з усіх предметів), то учасникам цього району (міста) буде надано можливість проходити пробне ЗНО в іншому населеному пункті.У разі неучасті особи у пробному ЗНО або порушення процедури проходження ПЗНО сплачені кошти не повертаються. Така особа має право отримати комплект тестових матеріалів пробного ЗНО, звернувшись у триденний термін за адресою пункту проведення ПЗНО, зазначеною у запрошенні – перепустці.

6. У разі скасування проведення пробного ЗНО через причини, що не залежать від ОРЦОЯО (стихійне лихо, пожежа, техногенна катастрофа в день або переддень проведення пробного ЗНО, скасування проведення пробного ЗНО у поточному році центральним органом виконавчої влади, інші форс-мажорні обставини), учаснику буде відшкодована за його особистою заявою частина сплачених ним коштів за послугу ПЗНО, яка  розраховується відповідно до обсягу фактично виконаних робіт і понесених витрат.

 7. 10 квітня 2021 року, у день проведення пробного ЗНО, кожен зареєстрований учасник зможе скласти тест лише з одного предмета з переліку:

українська мова, українська мова і література, історія України, математика, математика (завдання рівня стандарту), біологія, географія, хімія, фізика, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова.

УВАГА ! Результат зовнішнього незалежного оцінювання за рейтинговою шкалою 100-200 балів з предмета «математика (завдання рівня стандарту)» не встановлюється. Ви можете отримати лише результат за критеріальною шкалою 1-12 балів.

Допуск до пункту проведення пробного ЗНО здійснюється за наявності в учасника таких документів:

 •  Документа, що посвідчує особу ;
 •  запрошення-перепустки;
 •  квитанції про сплату вартості послуг з проведення пробного ЗНО.

8.Результати пробного ЗНО:

8.1. З 10.04.2021 р. до 14.04.2021 р. для отримання результатів з предметів пробного ЗНО кожен учасник ПЗНО матиме змогу ввести свої відповіді до сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання», доступ до якого буде здійснюватися через «Особистий кабінет учасника ПЗНО»

8.2. 12.04.2021 р. будуть оприлюднені правильні відповіді до завдань ПЗНО з української мови, української мови і літератури, біології, географії, історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської мов. 

8.3. 16.04.2021 р. буде оголошено результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання з усіх предметів ПЗНО.