![](https://test-center.od.ua/wp-content/uploads/2023/08/dyakuyemo-yevi-2023-1024x576.jpg)
Адміністрація Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти висловлює щиру подяку всім причетним до організації та проведення вступних випробувань для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти в 2023 році, хто у надскладних умовах воєнного стану забезпечив самовіддану працю та виконання важливих освітніх завдань на високому професійному рівні!
Зичимо кожному з вас мирного неба, міцного здоров’я, терпіння, мужності, успіхів та натхнення для реалізації освітніх проєктів на благо України!